Otaku do Ataku

Forum o kulturze azjatyckiej.

Ogłoszenie

JEŚLI NIKT NIE BĘDZIE SIĘ UDZIELAŁ ZAMYKAM FORUM Im szybciej ktoś zgłosi swoją pracę na konkurs tym większe szanse iż zostanie wynagrodzony.

#1 2013-10-22 21:32:28

LouiseHawke

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-21
Posty: 46
Punktów :   

CNBLUE

http://media.tumblr.com/tumblr_m747mvJWlf1rrle5o.png


Krótkie info


CNBLUE (Po koreańsku: 씨엔블루, Po japońsku: シーエヌブルー), to rockowy zespół Południowej Korei powstały w Seulu w 2009 roku. Zespół składa się z: Jung Yong-hwa(główny wokalista, gitara), Lee Jong-hyun (główny gitarzysta, wokal), Lee Jung Shin (gitara basowa, wokal) oraz Kang Min-hyuk (perkusja, wokal). CN jest skrótem od 'Code Name'(po pol. "kryptonim") podczas gdy 'BLUE'(po pol. niebieski) jest skrótem od angielskich pseudonimów członków zespołu. 'Burning'(po pol. spalenie) reprezentuję Lee Jong-hyun, 'Lovely'(po pol. piękny) reprezentuję Kang Min-hyuk, 'Untouchable'(po pol. niedotykalny) reprezentuję Lee Jung Shin, i 'Emotional'( po pol. emocjonalny) reprezentuję Jung Yong-hwa.

Zespół zadebiutował 19 sierpnia 2009 roku w Japonii wraz z ich nowym minialbumem pt. 'Now or Never'. Wydali również cztery treasery dla ich pierwszego minialbumu dla Korei 'Bluestory' , z udziałem każdego członka osobno w filmikach video w kolejności: Jonghyun, Minhyuk, Jungshin
i w końcu z , Yonghwa w styczniu 6, 8, 11 and 13, 2010r. kolejno. Czternastego stycznia 2010, CNBLUE zadebiutował ich pierwszy minialbum w Korei z główną piosenką na czele "I'm a Loner"(Po Koreańsku: 외톨이야, Po Polsku: Jestem samotnikiem). Ich fanklub nazywa się "Boice"( Prawdopodobnie zamierzony błąd ortograficzny. Powinno być 'Boys' co oznacza 'chłopcy')

JEŚLI JAKIEŚ ZDANIA SĄ NIEZROZUMIAŁE TO DLATEGO ŻE SAMA TŁUMACZYŁAM Z ANGIELSKIEJ WIKI




Strona będzie jeszcze aktualizowana.


http://s6.ifotos.pl/img/dfrdfdfpn_xsxxxhs.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fizjoterapia.pun.pl www.twelvesky2.pun.pl www.naruto8.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl www.grupaw1.pun.pl